Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 04 лютого 06:00
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській області
Віталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській області
Віталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропортуЮлія Свириденко вручила нагороди рятувальникам та поліцейським ЖитомирщиниНа Житомирщині визначено спортсменів — лауреатів відзнаки «Спортсмен місяця» 2025

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 января 2026, 22:24

Ігор Клименко: Унікальну підводну спецоперацію в умовах морозу до -15°C провели водолази ДСНС України

Унаслідок російського обстрілу одна зі столичних ТЕЦ зазнала підтоплення через пошкодження труби. Це суттєво ускладнювало ремонт обладнання, від якого залежить тепло й електропостачання в оселях тисяч людей. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

“Не вагаючись, у крижаній воді та за екстремальних умов наші водолази розпочали роботи з ліквідації пошкоджень. Спецоперація тривала 6 діб. Витік води було зупинено, що дозволило службам продовжити відновлювальні роботи. Висловлюю щиру вдячність водолазам ДСНС за професіоналізм”, - наголосив Міністр.

Також Ігор Клименко подякував Президенту України за високе державне відзначення їхньої роботи. Відповідно до Указу:

• орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено Артема Орлова, Дениса Фролова та Михайла Хижняка;

• орденом Данила Галицького – Андрія Власенка;

• медаллю «Захиснику Вітчизни» - Антона Гайтана.

Це приклад відповідальності й мужності, які тримають країну в найскладніших умовах. Дякуємо особовому складу ДСНС за службу та відданість людям.
Погода, Новости, загрузка...