Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 20 листопада 21:59
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордонуФотопроект "Погляд АТО - 1000 облич " представлено в міській раді«Газовий» брифінг Анжеліки Лабунської для журналістів місцевих ЗМІЗвернення Сергія Сухомлина до депутатів міської ради
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 ноября 2012, 19:21

На Житомирщині чупакабра розсортувала вбитих кролів за зростом і кольором. Відео

У Малині на Житомирщині домашніх тварин нищить невідомий звір, йдеться у сюжеті ТСН. Люди кажуть, якщо це чупакабра, то незвичайна. Адже тушки своїх жертв ретельно сортує - складає їх за розміром і навіть за кольором хутра.

Пана Павла чупакабра ледь не збила з ніг на власному подвір'ї. "І з темноти біжить на мене якась тварина, не знаю, що то є. Якщо б ударила мене, то звичайно збила б з ніг, я б не встояв, вона пройшла по лівій стороні від мене, торкаючись мене", - розповів очевидець Павло Ісаєнко.

Опівночі він почув, як пищать кролі у клітках. А вівчарка, яка зазвичай ночами не дає господарям спати гучним гавкотом, не подавала ні звуку. Коли чоловік вийшов на подвір'я, повз нього промайнула невідома істота. "Всі говорили - чупакабра, я подумав, що це може і вона", - сказав пан Павло.

А у пані Галини чупакабра занапастила 30 кролів. Уцілів єдиний - найменшенький. "Вижило, щасливеньке, мабуть", - сумно посміхається жінка. Вона каже, загадковий звір повиривав дошки і так пробрався у сарай. На дереві залишилися сліди пазурів. "Ось, бачте, яке повидовбувало, воно, кажуть, так б'є і відбиває усе на світі", - зазначила Галина Єрмоленко. Жінка каже, на тушках загиблих тварин не було жодних ран, тільки три невеликі цяточки, через які, ймовірно, зайда і висмоктала зі своїх жертв усю кров. "Верхня губка прокушена або тут з лівої сторони дирка манюсінька, або на грудях в області серця", - розповіла очевидець. Та найдивніше, усі мертві тварини були складені у певному порядку за зростом і кольором, каже пані Галина. "Кролі лежали на проході за зростом і за кольором - два чорних не влізло, то збоку над іншими", – підсумувала вона. Голова мисливського товариства каже, сам виїжджав дивитися на сліди. Спочатку з колегами думали, що вовк, потім цю версію відкинули. "Були б сліди, бо вовк тріпане добре, порве чи задушить, а то воно дійсно пару проколів незрозумілих і неначе обезкровлені вони. Загадка, як кажуть, для людей. Що воно за істота, його ніхто не бачив", - дивується голова УТМР Малинського району Анатолій Прудников.

Люди ж тим часом приписують невідомому звірові все нові, одна страшніша іншої, характеристики. Адже він орудує уже не на околицях, а у середмісті. І не боїться ні людей, ні собак, ні навіть машин.

За матеріалами: ТСН
Погода, Новости, загрузка...