Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 19 лютого 02:47
Анонси
В епіцентрі
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістів
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістів
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістівУ Словечанській ОТГ затвердили першочергові проекти для реалізації у 2019-2021 рокахСухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильниківСергій Сухомлин відвідав два дитячі будинки, де перебувають діти, які потрапили в складні життєві ситуації
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 ноября 2012, 19:21

На Житомирщині чупакабра розсортувала вбитих кролів за зростом і кольором. Відео

У Малині на Житомирщині домашніх тварин нищить невідомий звір, йдеться у сюжеті ТСН. Люди кажуть, якщо це чупакабра, то незвичайна. Адже тушки своїх жертв ретельно сортує - складає їх за розміром і навіть за кольором хутра.

Пана Павла чупакабра ледь не збила з ніг на власному подвір'ї. "І з темноти біжить на мене якась тварина, не знаю, що то є. Якщо б ударила мене, то звичайно збила б з ніг, я б не встояв, вона пройшла по лівій стороні від мене, торкаючись мене", - розповів очевидець Павло Ісаєнко.

Опівночі він почув, як пищать кролі у клітках. А вівчарка, яка зазвичай ночами не дає господарям спати гучним гавкотом, не подавала ні звуку. Коли чоловік вийшов на подвір'я, повз нього промайнула невідома істота. "Всі говорили - чупакабра, я подумав, що це може і вона", - сказав пан Павло.

А у пані Галини чупакабра занапастила 30 кролів. Уцілів єдиний - найменшенький. "Вижило, щасливеньке, мабуть", - сумно посміхається жінка. Вона каже, загадковий звір повиривав дошки і так пробрався у сарай. На дереві залишилися сліди пазурів. "Ось, бачте, яке повидовбувало, воно, кажуть, так б'є і відбиває усе на світі", - зазначила Галина Єрмоленко. Жінка каже, на тушках загиблих тварин не було жодних ран, тільки три невеликі цяточки, через які, ймовірно, зайда і висмоктала зі своїх жертв усю кров. "Верхня губка прокушена або тут з лівої сторони дирка манюсінька, або на грудях в області серця", - розповіла очевидець. Та найдивніше, усі мертві тварини були складені у певному порядку за зростом і кольором, каже пані Галина. "Кролі лежали на проході за зростом і за кольором - два чорних не влізло, то збоку над іншими", – підсумувала вона. Голова мисливського товариства каже, сам виїжджав дивитися на сліди. Спочатку з колегами думали, що вовк, потім цю версію відкинули. "Були б сліди, бо вовк тріпане добре, порве чи задушить, а то воно дійсно пару проколів незрозумілих і неначе обезкровлені вони. Загадка, як кажуть, для людей. Що воно за істота, його ніхто не бачив", - дивується голова УТМР Малинського району Анатолій Прудников.

Люди ж тим часом приписують невідомому звірові все нові, одна страшніша іншої, характеристики. Адже він орудує уже не на околицях, а у середмісті. І не боїться ні людей, ні собак, ні навіть машин.

За матеріалами: ТСН
Погода, Новости, загрузка...