Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 03 квітня 07:16
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 марта 2013, 13:14

Сергій Форест: Війна з пам’ятниками Леніна – відволікання народу від важливих проблем в суспільстві. ВІДЕО

10 березня, у Житомирі декілька десятків незалежних націоналістів провели Марш проти комунізму.

Організатори заходу вимагали негайне знесення ідола Леніна з центральної площі та інших більшовицьких ідолів, перейменування комуністичних назв житомирських вулиць тощо. Націоналісти з криками «Серп і молот - Смерть і голод», «Комуняку на гілляку», «Ленін – це кат, Ленін - це смерть, Ленін - це зло» та «Раби комунізму» пройшли центральними вулицями міста.

ВІДЕО:У свою чергу комуністи на захист пам’ятника Леніну стягнули декілька сотень прихильників. На підтримку своїх прихильників прибули народний депутат від КПУ Василь Самойленко, екс-нардеп Микола Тимошенко, депутати міської ради Микола Романюк і Зінаїда Стрякіна.

Також близько сотні прихильників громадської організації «МІР» стали на захист пенсіонерів та комуністів.

«Війна з пам’ятниками Леніна – це відволікання українського народу від нагальних і важливих проблем в суспільстві», - заявив лідер Громадської організації «МІР» Сергій Форест.

«Ми сьогодні показали, Охтирка точно у Житомирі не пройде. Ні - вандалам! Ні - націонал-фашизму у Житомирі!», - на цьому наголосив головний комуніст області Микола Тимошенко під час мітингу.

Аби уникнути масових заворушень між комуністами та націоналістами виставили кордон міліції, а за будинком правосуддя знаходилися декілька автобусів зі спецпідрозділом «Беркут».
За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...