Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 05 серпня 20:27
Анонси
В епіцентрі
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих владУ Житомирі починають працювати інспектори з паркуванняУ Головному управлінні поліції Житомирщини стартували зустрічі керівництва з оперативниками та дільничнимиОлександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетом
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 сентября 2011, 08:35

Зустріч міського голови з польською делегацією з м. Рибнік

Учасниками офіційної зустрічі були також секретар міської ради Наталія Леонченко, заступник
Зустріч міського голови з польською делегацією з м. Рибнік
21 вересня 2011 року відбулася зустріч міського голови Володимира Дебоя з офіційною делегацією з м. Рибнік (Польща).

Учасниками офіційної зустрічі були також секретар міської ради Наталія Леонченко, заступник міського голови Петро Закусило, начальник управління по зв'язках з громадськістю Ольга Білобровець. Польську сторону представляли староста м. Рибнік Даміан Мровєц, депутати Рибницької ради – Павель Бугдоль, Яцек Рогаль, керівник відділу освіти Г.Потиш та Почесний консул Польщі у м. Житомирі Юрій Водерацький.

Міський голова Володимир Дебой розповів гостям про сьогодення та перспективу розвитку міста Житомира. Він зазначив, що «налагодження дружніх стосунків з закордонними містами повинно базуватися на реалізації певних проектів, ділових контактів в усіх сферах життя і мати конкретні результати».

Очільник делегації Даміан Мровєц виявив зацікавлення розвитком молодіжних проектів, зокрема обміном делегаціями з активістів молодіжного руху для знайомства з роботою Європарламенту у Брюсселі. Він також висловив сподівання на взаємні запрошення творчих колективів міст на проведення фестивалів та загальноміські святкування, спортивних команд для участі у змаганнях.

Перспективним для обох сторін є розвиток контактів та обмін досвідом в галузі енергозбереження та передових технологій, розвиток альтернативної енергетики.

Зустріч завершилася домовленостями про оформлення плану подальшої співпраці та наступних зустрічей.

Довідково:
Рибнік – місто в південній Польщі, в Сілезькому воєводстві, знаходиться в 340 км на південь від Варшави, в 120 км на захід від м. Кракова і є найбільшою міською зоною у Польщі, частиною агломерації «Союз Верхньої Сілезії».

Історія міста Рибнік бере початок з ІХ-Х ст. Населення складає – 141 000 чол., що робить його 25-м містом Польщі за кількістю населення. Це важливий економічний район Польщі, культурний центр, в якому знаходиться відома «Школа музики і симфонічного оркестру».
Погода, Новости, загрузка...