Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 листопада 06:44
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 сентября 2011, 08:35

Зустріч міського голови з польською делегацією з м. Рибнік

Учасниками офіційної зустрічі були також секретар міської ради Наталія Леонченко, заступник
Зустріч міського голови з польською делегацією з м. Рибнік
21 вересня 2011 року відбулася зустріч міського голови Володимира Дебоя з офіційною делегацією з м. Рибнік (Польща).

Учасниками офіційної зустрічі були також секретар міської ради Наталія Леонченко, заступник міського голови Петро Закусило, начальник управління по зв'язках з громадськістю Ольга Білобровець. Польську сторону представляли староста м. Рибнік Даміан Мровєц, депутати Рибницької ради – Павель Бугдоль, Яцек Рогаль, керівник відділу освіти Г.Потиш та Почесний консул Польщі у м. Житомирі Юрій Водерацький.

Міський голова Володимир Дебой розповів гостям про сьогодення та перспективу розвитку міста Житомира. Він зазначив, що «налагодження дружніх стосунків з закордонними містами повинно базуватися на реалізації певних проектів, ділових контактів в усіх сферах життя і мати конкретні результати».

Очільник делегації Даміан Мровєц виявив зацікавлення розвитком молодіжних проектів, зокрема обміном делегаціями з активістів молодіжного руху для знайомства з роботою Європарламенту у Брюсселі. Він також висловив сподівання на взаємні запрошення творчих колективів міст на проведення фестивалів та загальноміські святкування, спортивних команд для участі у змаганнях.

Перспективним для обох сторін є розвиток контактів та обмін досвідом в галузі енергозбереження та передових технологій, розвиток альтернативної енергетики.

Зустріч завершилася домовленостями про оформлення плану подальшої співпраці та наступних зустрічей.

Довідково:
Рибнік – місто в південній Польщі, в Сілезькому воєводстві, знаходиться в 340 км на південь від Варшави, в 120 км на захід від м. Кракова і є найбільшою міською зоною у Польщі, частиною агломерації «Союз Верхньої Сілезії».

Історія міста Рибнік бере початок з ІХ-Х ст. Населення складає – 141 000 чол., що робить його 25-м містом Польщі за кількістю населення. Це важливий економічний район Польщі, культурний центр, в якому знаходиться відома «Школа музики і симфонічного оркестру».
Погода, Новости, загрузка...