Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 23 лютого 13:30
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

6 апреля 2019, 13:46

У Житомирі представили результати оцінки потенціалу місцевих організацій громадянського суспільства

Сьогодні, 6 квітня, в прес-центрі міської ради презентували результати оцінки потенціалу місцевих організацій громадянського суспільства у Житомирі та обговорили їх з представниками органів місцевої влади і представниками громадськості.
У Житомирі представили результати оцінки потенціалу місцевих організацій громадянського суспільства
Протягом жовтня 2018 року Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні (EUACI) найбільша програма у сфері боротьби з корупцією в Україні, яка має на меті посилення спроможності новостворених антикорупційних органів і сприяння посиленню контролю за ходом перетворень з боку Верховної Ради, громадянського суспільства та засобів масової інформації.

«Один із компонентів ініціативи фокусується на боротьбі з корупцією на місцевому й регіональному рівнях, а також на посиленні можливостей контролю з боку громадян, особливо молоді. Ключовим елементом Третього компоненту є втілення концепції Місто Доброчесності. Чернівці, Червоноград, Житомир, Маріуполь і Нікополь приєднались до програми Міста Доброчесності. Ця мета має на меті продемонструвати, як застосування кількох взаємопов’язаних антикорупційних заходів може зменшити корупційні ризики і посилити підзвітність у невеличких містах», - розповіла на початку зустрічі Любов Полівода, представник ініціативи.

Аналіз різних джерел, зокрема й перевірка зареєстрованих організацій з обраних міст в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на відповідність критеріям дослідження виявив значно меншу групу ОГС, а саме 381 ОГС: Житомир-75,Маріуполь-53,Нікополь-116,Червоноград-48, Чернівці-89.

Зокрема під час презентації Любов Полівода розповіла: «За результатами наших досліджень у місті Житомирі склалася найкраща ситуація по роботі з молоддю. Також міська влада повністю відкрита до співпраці з громадським сектором та Житомир є найменш заполітизованим містом, серед всіх, які досліджувались».
Погода, Новости, загрузка...