Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 21 вересня 18:10
Анонси
В епіцентрі
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагуВіталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 сентября 2011, 10:27

Володимир Литвин на Житомирщині відкрив нове приміщення школи

Новобудова має сучасні навчальні кабінети з відповідним обладнанням, хореографічний клас,
За інформацією Прес-служби, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у четвер взяв участь у відкритті нового приміщення загальноосвітньої школи № 8 м. Новоград-Волинського (Житомирська область).

Ця школа існує понад 100 років, пройшовши шлях від церковноприходської до початкової, неповної середньої, і нині - загальноосвітньої. Весь цей час вона розташовувалася у кількох старих приміщеннях, без належних умов для навчання дітей. Будівництво нової будівлі школи було розпочато у 1998 р., і лише нинішнього року воно було завершено. Бюджетні кошти на добудову школи виділені завдяки сприянню Голови Верховної Ради України згідно з постановою уряду.

Новобудова має сучасні навчальні кабінети з відповідним обладнанням, хореографічний клас, спортивну та актову зали, спортивний майданчик та їдальню. У цьому році у школі навчатимуться 360 учнів, а у перспективі, коли навчальний заклад запрацює на повну потужність, кількість учнів збільшиться.

Звертаючись до учасників урочистостей, В.Литвин висловив подяку будівельникам, вчителям, «всім тим, хто наближав цю святкову мить». За його словами, вкрай важливо, аби діти, які сядуть сьогодні за шкільні парти, здобули гідну освіту і мали гарну життєву перспективу.

Першокласникам керівник парламенту побажав, аби вони «відчули, що школа - це їхня друга домівка», а тим, хто підходить до фінішу свого навчання - «складної повсякденної напруженої роботи над собою», адже, за його словами, знання будуть для них перепусткою у бурхливе складне життя, у якому вони мають ствердитися.

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...