Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 27 січня 09:17
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 мая 2017, 10:30

Привітання Юлії Тимошенко з Днем Перемоги

Шановні співвітчизники!

Щиро вітаю усіх нас – українців в усьому світі – з Днем Великої Перемоги!
Привітання Юлії Тимошенко з Днем Перемоги
У ці весняні дні український народ відзначає 72 річницю завершення Другої світової війни. Ми пам’ятаємо про звитяжний подвиг наших співвітчизників, схиляємо голову перед їх мужністю та гордо несемо пам’ять про наших дідів та прадідів, які перемогли німецький фашизм.

Для українців Друга світова почалася ще у березні 1938 року – після окупації щойно проголошеної Карпатської України внаслідок сумно відомої Мюнхенської змови.

У вересні 1939 року 112 тисяч українців у складі Війська Польського вступили у відчайдушні бої з військами Вермахту, більшість з них загинула або потрапила у полон.

Після нападу нацистської Німеччини на Радянський Союз 22 червня 1941 року, у перші ж місяці війни з України до Червоної Армії та Військово-Морського Флоту СРСР були мобілізовані 3 мільйони 184 тисячі 726 осіб, а переможну весну 1945 зустріли лише сто тисяч із них…

За часи Другої світової Україна втратила щонайменше 14 мільйонів людей – чоловіків, жінок, дітей – кожного п’ятого українця. Наша країна серед тих держав, що найбільше постраждали від фашизму, а український народ за правом належить до кола народів – переможців нацизму.

Тому Велика Перемога стала для нашого народу однією з найзнаменніших і водночас трагічних подій в національній історії.

Водночас у травні 1945 року розпочався процес поділу світу на два табори, які дедалі сильніше протистояли одне одному. Україна у складі СРСР виявилася майже ізольованою «залізною завісою» від світових цивілізаційних процесів.

Лише з проголошенням Незалежності українці отримали змогу стати на шлях повернення до родини європейських народів.

Здавалося, що біполярний світ ворожнечі і протистояння назавжди пішов у минуле. Однак у 2014 році божевільні імперські амбіції Російської Федерації поставили людство перед фактом повномасштабних бойових дій на європейському континенті.

Анексувавши український Крим та окупувавши частину Сходу нашої країни, Росія, будучи ядерною державою, змусила цивілізовані нації усвідомити, наскільки вона є небезпечною і непередбачуваною для світової цивілізації.

Через понад 70 років після Перемоги над фашизмом у наше життя в своєму прямому, первинному значенні повернулися слова «фронт», «похоронка», «полон»…

Щодня в боях з російським агресором гинуть та зазнають поранень захисники нашої Вітчизни, руйнуються українські домівки, школи, підприємства. А українці знову створюють добровольчі й партизанські загони, щоб боронити рідну землю.

Однак Україна переможе і тепер! Адже онуки і правнуки українців, які у 1945-ому подолали фашизм, гідні мужності своїх дідів і прадідів, а сучасне покоління усвідомлює нерозривність понять «Перемога», «Незалежність», «Гідність», «Свобода».

Слава Україні!

Юлія Тимошенко, партія ВО «Батьківщина»
Погода, Новости, загрузка...