Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 18 березня 18:15
Анонси
В епіцентрі
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на ЖитомирщиніСергій Сухомлин взяв участь у Першому ізраїльсько-українському муніципальному самітіЖитомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації взаємодії між силовими структурами області Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 января 2019, 23:13

За рік на Житомирщині в ДТП загинуло 123 особи та 716 - отримали травми

Згідно державного класифікатора надзвичайних ситуацій упродовж минулого року на території області сталося 6 надзвичайних ситуацій, внаслідок яких загинуло 20 осіб.

Не обійшлося без екстремальних ситуацій та нещасних випадків. А це дорожньо-транспортні пригоди, побутові пожежі, виробничий травматизм тощо. Так, у дорожньо-транспортних пригодах загинуло 123 особи та 716 - отримали травми. Вогонь відібрав життя у 105 осіб. Зареєстровано 19 випадків виробничого травматизму. І, як наслідок, 12 осіб загинуло та 16 - травмовано. Через переохолодження організму втратили життя 8 людей.

Неможливо передбачити усі ситуації, які можуть загрожувати життю і здоров'ю людині, але обов'язок кожного – дбати про свою особисту безпеку та безпеку своїх близьких.
Погода, Новости, загрузка...