Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 21 лютого 10:05
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 декабря 2019, 13:34

На Житомирщині до державної власності повернуто став площею 111,8 га

За результатом розгляду позову Бердичівської місцевої прокуратури господарський суд Житомирської області прийняв рішення, який припинено право користування земельною ділянкою водного фонду площею 111,8 га на території Верхівнянської сільської ради Ружинського району. Також суд зобов’язав акціонерне товариство повернути став до державної власності.

Так, у 1999 році, під час приватизації державного підприємства, до статутного капіталу новоствореного сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства не увійшли водні об’єкти, які належать до державної власності, а тому не можуть бути приватизованими.

Проте, акціонерне товариство (згодом ТзДВ) продовжувало використовувати став площею 111,8 га вартістю майже 20 млн грн, не маючи для цього законних підстав. Адже свого часу рішенням сесії Ружинської районної ради водойма у постійне користування була надана державному підприємству для риборозведення на промисловій основі.

А законодавець обмежує приватних суб’єктів господарювання щодо набуття права постійного користування земельною ділянкою водного фонду без встановлення строку, яка перебуває у державній чи комунальній власності.
Погода, Новости, загрузка...