Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 27 вересня 21:40
Анонси
В епіцентрі
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагуВіталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 декабря 2019, 13:34

На Житомирщині до державної власності повернуто став площею 111,8 га

За результатом розгляду позову Бердичівської місцевої прокуратури господарський суд Житомирської області прийняв рішення, який припинено право користування земельною ділянкою водного фонду площею 111,8 га на території Верхівнянської сільської ради Ружинського району. Також суд зобов’язав акціонерне товариство повернути став до державної власності.

Так, у 1999 році, під час приватизації державного підприємства, до статутного капіталу новоствореного сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства не увійшли водні об’єкти, які належать до державної власності, а тому не можуть бути приватизованими.

Проте, акціонерне товариство (згодом ТзДВ) продовжувало використовувати став площею 111,8 га вартістю майже 20 млн грн, не маючи для цього законних підстав. Адже свого часу рішенням сесії Ружинської районної ради водойма у постійне користування була надана державному підприємству для риборозведення на промисловій основі.

А законодавець обмежує приватних суб’єктів господарювання щодо набуття права постійного користування земельною ділянкою водного фонду без встановлення строку, яка перебуває у державній чи комунальній власності.
Погода, Новости, загрузка...