Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 січня 02:35
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 января 2020, 18:03

У міській раді відбулася різдвяна зустріч для дітей пільгових категорій

Для житомирських дітлахів влаштували свято в міській раді. Тут 14 січня на гостей чекала зустріч з керівництвом міста з розважальною програмою, різдвяними піснями та врученням подарунків.

До запрошених дітей та їх батьків звернулися міський голова Сергій Сухомлин та секретар міської ради Наталія Чиж з побажаннями чистого неба, сяючого сонця та мирного майбутнього дітлахам.

«До заходу долучені 58 дітей із сімей полеглих учасників АТО/ООС; 12 дітей із сімей учасників АТО/ООС, які перебувають в складних життєвих обставинах; 18 дітей із сімей, де є діти із інвалідністю і які перебувають у надзвичайно складних життєвих обставинах; 68 дітей із сімей у надзвичайно складних життєвих обставинах та перебувають на обліку Центру соціальних служб», - повідомила Ольга Юрченко, директорка міського центру соціальних служб.

Традиційне різдвяне привітання організовано для дітей пільгових категорій Благодійним Фондом «Компас» спільно з Житомирським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Погода, Новости, загрузка...