Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 01 квітня 09:59
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 февраля 2020, 15:58

Житомирським освітянам розповіли і показали, як змінитися та адаптуватися до нових вимог часу

Сучасний педагог має бути гнучким у змінах та вміти реагувати на вимоги часу, поглиблюючи і вдосконалюючи свою педагогічну компетентність. Про це йшлося сьогодні, 12 лютого, на заході, у якому взяли участь 180 житомирських освітян.

Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з департаментом освіти Житомирської міської ради організували у Житомирі Форум сучасних викладачів «Освіта 3.0», щоб допомогти вчителям підготуватися до трансформації системи освіти у відповідності до концепції Нової української школи, а також сформувалювати нову парадигму викладання.

Як відмітив директор департаменту освіти міської ради Валентин Арендарчук, освітяни Житомира відкриті до змін та нових підходів. Школа повинна йти в ногу із сучасним суспільством. Йдеться про оволодіння сучасними технологіями та методами роботи на засадах інноваційних освітніх підходів.

Сьогодні житомирські вчителі отримали практику використання м’яких навичок (soft skills), які ще називають навичками XXI століття. Мовиться про емоційний інтелект, ораторське мистецтво, особистий розвиток, позитивні комунікації та цифрову грамотність. Майстер-класи провели тренери «Освітнього Хабу: території нових можливостей для кожного». Вони розповіли, як здобути актуальні навички для того, щоб процес навчання зробити цікавим та ефективним. Також було презентовано спеціальну навчальну програму «Мистецтво викладання» для українських вчителів. Зі слів організаторів, такий освітній проєкт успішно функціонує в Києві, де за 6 місяців провели уже понад 600 тренінгів.

«Емоційний інтелект дуже необхідний в процесі викладання, і емоційну сферу слід розвивати, адже вона дуже важлива для сприйняття інформації» , - вважає тренер Освітнього хабу, практичний психолог, КПТ-терапевт Злата Біневич. - Сучасний педагог має вміти швидко та безболісно для себе адаптуватися до змін та викликів сучасного світу».

Експерти відзначають, що роль вчителя як лідера освітнього процесу сьогодні на етапі трансформації і переходу в бік фасилітатора, організатора, мотиватора, помічника і партнера. Найголовніше, що має вміти вчитель,- бути гнучким у змінах.

Форум сучасних викладачів «Освіта 3.0» проводиться в усіх регіонах України. Щоб покращити свої професійні навички, викладачі можуть безкоштовно долучитись до навчальної програми «Мистецтво викладання», яка розташована на порталі соціального проєкту «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного».
Погода, Новости, загрузка...