Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 08 серпня 20:04
Анонси
В епіцентрі
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машиниУ Новоград-Волинському районі відкрили ще одну поліцейську станціюДесять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордонуУ Житомирі на місці знищеного рашистами ліцею №25 постане один із найкращих навчальних закладів Європи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

1 июля 2022, 14:36

Жителі Житомирщини зареєстрували більше 1700 осель у соціальній програмі «Прихисток»

З 22 березня 2022 року за ініціативи Мінрегіону в Україні діє Урядова соціальна програма «Прихисток».

Метою програми є надання компенсації витрат за безоплатне тимчасове розміщення ВПО в приватних жилих приміщеннях, розташованих у більш безпечних районах України.

У даній програмі вже взяли участь більше 1700 жителів Житомирщини.

Аби отримати компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб жителі області, які розмістили вимушених переселенців, мають самостійно внести відомості щодо житла, доступного для безоплатного розміщення ВПО у відповідній адміністративно-територіальній одиниці та/або громаді, до вебресурсу «Прихисток». Також ця інформація може бути внесена відповідною районною військовою (державною) адміністрацією після подання відповідної заяви власника житла.Заяву в довільній формі із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб потрібно подати до центрів надання адміністративних послуг області не пізніше наступного робочого дня після розміщення. Заява подається за місцем розташування житлового приміщення.У день припинення розміщення ВПО або зміни їх кількості також потрібно подати відповідну заяву із зазначенням можливості у подальшому розміщувати внутрішньо переміщених осіб у цьому житловому приміщенні.Для отримання компенсації особа, що розмістила ВПО, не пізніше ніж протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подає до ЦНАПу заяву за встановленою формою та пред’являє відповідні документи.А саме:– документ, який посвідчує його особу;– документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документ, що підтверджує повноваження представника власника;– довідку внутрішньо переміщеної особи.Заява розглядається протягом п’яти робочих днів з дня її отримання. Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких житло надавалося для розміщення вимушених переселенців, з дня її розміщення, але не раніше дати взяття на облік ВПО відповідним органом або через вебпортал «ДІЯ». Сума компенсації за кожен людино-день: 14,77 грн.Довідково. Порядок реалізації соціальної програми «Прихисток» затверджено постановою Кабінету Міністрів України № 333 від 19.03.2022.
Погода, Новости, загрузка...