Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 13 листопада 01:23
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 сентября 2011, 09:19

Житомиробленерго каже, що влада багато обіцяє, але проблему боргів не вирішує

Як повідомляється на офіційному сайті Житомиробленерго, підприємство завжди з розумінням
Станом на 1 вересня найбільші борги за спожиту електроенергію накопичили - «Житомирводоканал» - майже 18 млн.грн. та КЕВ м. Житомира – 3,8 млн. грн.

Як повідомляється на офіційному сайті Житомиробленерго, підприємство завжди з розумінням відноситься до важкого фінансового стану підприємств і йде їм на зустріч, а саме: надає відстрочку платежів, заключає договори реструктуризації заборгованості. Однак, треба враховувати, що ПАТ «Житомиробленерго», в свою чергу, несе зобов’язання щодо своєчасних повних розрахунків з ДП «Енергоринок».

«Житомиробленерго» не має права безкоштовно надавати електроенергію, але згідно законодавства має право відключати боржників від електропостачання. Ситуація з заборгованістю міських комунальних житлово-експлуатаційних підприємств перед «Житомиробленерго» продовжується не один рік. На жаль, міська влада багато обіцяє, проте проблема не вирішується, а навпаки погіршується, йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті «Житомиробленерго».

«Житомиробленерго» звертається до Житомирського міського голови та до голови Житомирської ОДА із проханням вжити дієвих заходів для суттєвого поліпшення ситуації із розрахунками підприємств - боржників за використану електроенергію.

1.zt.ua
Погода, Новости, загрузка...